inspekcja tv kanalizacji gdańsk sopot gdynia

Inspekcja tv kanalizacji

Inspekcja kanalizacji przy użyciu specjalistycznych kamer samojezdnych i przesuwnych pozwala ocenić stan instalacji sanitarnej i ocenić przyczyny problemów związanych z odpływem ścieków.

Dzięki zastosowaniu elastycznego kabla światłowodowego zakończonego kamerą o wysokiej rozdzielczości, możemy fizycznie zobaczyć, co dzieje się w rurach kanalizacyjnych. Obraz wideo z naszej kamery inspekcyjnej jest przesyłany do operatora, który dokonuje diagnozy rur odpływowych.

Monitoring kanalizacji pozwala na:

Wiele starszych budynków w Trójmieście ma żeliwne i kamionkowe systemy rur odpływowych. Z czasem rury te mogą pękać, korodować lub zapadać się z powodu wieku.
Pęknięcia w rurach mogą prowadzić do wzrostu korzeni drzew w żeliwnej rurze ściekowej i powodować regularnie zator przez co należy wezwać pogotowie kanalizacyjne w celu udrożnienia .

Jeżeli regularnie mamy problem z zapychającą się kanalizacją należy wykonać dokładne udrażnianie rur a następnie przeprowadzić inspekcję tv kanalizacji w celu lokalizacji przyczyn problemów i wykonać niezbędne naprawy.