udrażnianie rur i kanalizacji gdańsk sopot gdynia

Udrażnianie rur Gdańsk

Gdy trzeba udrożnić zatkane rury kanalizacyjne lub zatkany zlew zadzwoń do nas poradzimy sobie z każdym problemem!

Oferujemy czyszczenie kanalizacji przemysłowych oraz instalacji w gospodarstwach domowych.Od najmniejszych średnic takich jak umywalki i odpływ z toalety do dużych sieci kanalizacyjnych.
Dzięki profesjonalnemu parkowi technicznemu możemy zaoferować szybką reakcję, wysoką jakość i profesjonalne skuteczne czyszczenie kanalizacji.
Samochody techniczne są wyposażone zarówno w technologię do czyszczenia kanalizacji wysokim ciśnieniem wody Wuko oraz w elektryczne spirale do mechanicznego udrażniania kanalizacji.
Dzięki temu jesteśmy w stanie bez problemu odetkać każdy zator.

Mechaniczne przepychanie rur spiralą

Najczęstsze problemy z kanalizacją:

 

  • Zablokowany odpływy w zlewach kuchennych i łazienkowych, toaletach łazienkowych, wpustach piwnicznych
  • Pęknięte, popękane, zapadnięte rury kanalizacyjne, które mogły zostać uszkodzone w wyniku osiadania gruntu , zamarzniętej ziemi, wrastania korzeni lub prac budowlanych
  • Korozja żeliwnej rury kanalizacyjnej, która zmniejsza średnicę i ogranicza przepływ.
  • Odcinek kanalizacji ściekowej zapadł się z powodu warunków gruntowych lub uszkodzeń mechanicznych, przez co jest nieprawidłowy spadek który zbiera papier i odsady prowadząc do zapchania.
  • Wrzucanie do wc chusteczek nawilżanych,resztek zapraw budowlanych i nadmierne stosowanie chemicznych udrażniaczy prowadzi do poważnych zatorów z którymi poradzi sobie tylko profesjonalne pogotowie kanalizacyjne

Oferujemy usługi kanalizacyjne tego samego dnia oraz ustalanie cen za usługi przed podjęciem zlecenia.

Udrażnianie kratki pod wanną

(syfon żeliwny w podłodze)

Kratki ściekowe w podłodze wykonane z żeliwa to relikt minionej epoki który powoduje dużo problemów.Najczęściej były montowane pod wanną w blokach z wielkiej płyty i starych kamienicach.

Na skutek gromadzenia się osadu i korozji metalu z biegiem lat zmniejsza się średnica syfonu powodując zablokowanie odpływu przez co woda wylewa się na podłogę pod wanną i przesiąkając przez strop zalewa mieszkanie pod spodem.

Oferujemy profesjonalne udrażnianie kratek ściekowych spiralą elektryczną oraz ich wymianę.

Niekiedy kratka pod wanną jest w tak złym stanie że nie ma możliwości udrożnienia mechanicznego,wówczas konieczne jest wykucie otworu wokół syfonu około 40 na 40 cm.

Demontaż kratki żeliwnej i wpięcie nowej rury do kielicha za syfonem zajmuje to około 3-4 godzin i raz na zawsze mamy spokój z odpływem.

przepychanie pionów kanalizacyjnych

Udrażnianie pionów kanalizacyjnych

Główna rura oprowadzająca ścieki w budynku wielorodzinnym to pion kanalizacyjny do którego podłączone są kolejne mieszkania.

Jeżeli poniżej naszego lokalu dojdzie do zapchania do inni mieszkańcy spuszczając wodę z wc lub kuchni mogą doprowadzić do zalania fekaliami naszego domu.

Gdy nie korzystamy z wody a w brodziku,wannie lub ubikacji wybija brudna woda (ścieki)oznacza to że zapchany jest pion w bloku i należy wezwać pogotowie kanalizacyjne.

Oznaki niedrożnego pionu :

  • Bulgotanie
  • Woda bardzo wolno spływa
  • Kiedy spuszczamy wodę w ubikacji to wybija w wannie
  • Czuć intensywny zapach kanalizacji
  • Wszystkie urządzenia sanitarne nie odbierają wody

Nasza firma oferuje profesjonalne przepychanie pionów i poziomów sanitarnych w blokach,kamienicach,domach wielorodzinnych,hotelach,restauracjach na terenie woj.Pomorskiego

Usługi wykonujemy nowoczesnym sprzętem to udrażniania rur oraz wykonujemy kontrolę kamerą inspekcyjną.

Gwarantujemy 100% skuteczność usuwania wszelakich zatorów kanalizacji.