udrażnianie rur i kanalizacji gdańsk sopot gdynia

Udrażnianie rur Gdańsk Gdynia Sopot

Gdy trzeba udrożnić zatkane rury kanalizacyjne lub zatkany zlew zadzwoń do nas poradzimy sobie z każdym problemem!

Oferujemy czyszczenie kanalizacji przemysłowych oraz instalacji w gospodarstwach domowych.Od najmniejszych średnic takich jak umywalki i odpływ z toalety do dużych sieci kanalizacyjnych.
Dzięki profesjonalnemu parkowi technicznemu możemy zaoferować szybką reakcję, wysoką jakość i profesjonalne skuteczne czyszczenie kanalizacji.
Samochody techniczne są wyposażone zarówno w technologię do czyszczenia kanalizacji wysokim ciśnieniem wody Wuko oraz w elektryczne spirale do mechanicznego udrażniania kanalizacji.
Dzięki temu jesteśmy w stanie bez problemu odetkać każdy zator.

Mechaniczne przepychanie rur

Najczęstsze problemy z kanalizacją:

 

  • Zablokowany odpływy w zlewach kuchennych i łazienkowych, toaletach łazienkowych, wpustach piwnicznych
  • Pęknięte, popękane, zapadnięte rury kanalizacyjne, które mogły zostać uszkodzone w wyniku osiadania gruntu , zamarzniętej ziemi, wrastania korzeni lub prac budowlanych
  • Korozja żeliwnej rury kanalizacyjnej, która zmniejsza średnicę i ogranicza przepływ.
  • Odcinek kanalizacji ściekowej zapadł się z powodu warunków gruntowych lub uszkodzeń mechanicznych, przez co jest nieprawidłowy spadek który zbiera papier i odsady prowadząc do zapchania.
  • Wrzucanie do wc chusteczek nawilżanych,resztek zapraw budowlanych i nadmierne stosowanie chemicznych udrażniaczy prowadzi do poważnych zatorów z którymi poradzi sobie tylko profesjonalne pogotowie kanalizacyjne

Oferujemy usługi kanalizacyjne tego samego dnia oraz ustalanie cen za usługi przed podjęciem zlecenia.