wuko gdańsk sopot gdynia ciśnieniowe udrażnianie rur czyszczenie kanalizacji

Ciśnieniowe czyszczenie kanalizacji Wuko Gdańsk Sopot Gdynia

Postępy technologiczne umożliwiły zaprojektowanie maszyn i pojazdów, które są znacznie bardziej skuteczne w czyszczeniu i udrażnianiu systemów kanalizacyjnych.Jednym z tych pojazdów jest tzw.wuko.

Jeśli kiedykolwiek widziałeś,jak działa myjka ciśnieniowa to możesz sobie wyobrazić jak czyszczenie hydrodynamiczne wygląda.Ale samochód z zabudową do ciśnieniowego udrażniania kanalizacji jest o wiele bardziej precyzyjnym narzędziem niż myjka ciśnieniowa.

Najważniejszą częścią wuko jest głowica która rozpyla wodę przy bardzo wysokim ciśnieniu do 200 bar.Stosowanie wody pod wysokim ciśnieniem pozwala usunąć wszystko co może zapychać kanalizację:papier,zaprawy,chusteczki,resztki jedzenia,(tłuszcze, oleje, smary) usuwa wrastające korzenie drzew,osady mineralne które skutecznie potrafią zablokować odpływ.

Elastyczne i długie węże do udrażniania pozwalaj specjalistom od kanalizacji na swobodnym manewrowaniu strumieniem wody do dowolnego miejsca w sieci kanałów ściekowych.

Nasze pogotowie kanalizacyjne skutecznie udrażnia studzienki,podejścia i wpusty uliczne,zbiorniki,dokładne oczyszczanie kanalizacji sanitarnej i deszczowej,osadników i separatorów.

Zalety ciśnieniowego udrażniania kanalizacji :

    • WUKO Czyści dokładnie – Silny strumień wody jest jednym z najskuteczniejszych sposobów usuwania osadów. A po usunięciu zatoru,rozbite resztki wypłukiwane są przez kanał kanalizacyjny.
    • Sprawia że ​​system kanałów jest bardziej wydajny – z powodu dokładnego wyczyszczenia wnętrza rury odprowadzającej ścieki do oczyszczalni nie będzie problemu ze swobodnym odpływem z twojego domu.
    • Głowica czyszcząca dociera do trudno dostępnych miejsc – głowica ciśnieniowa na końcu węża hydraulicznego dociera we wszystkie miejsca i zakamarki studzienek i rur.

Zapraszamy do współpracy zakłady produkcyjne,restauracje,hotele,pensjonaty i gospodarstwa domowe .Zapewniamy profesjonalną obsługę techniczną nieruchomości konserwację i eksploatację.

Usługi Wuko woj.Pomorskie

Jeśli potrzebujesz ciśnieniowego czyszczenia kanalizacji Wuko,trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie usług kanalizacyjnych,którzy mogą Ci pomóc.

Zadzwoń do nas pod numer 733 548 548 lub wypełnij krótki formularz kontaktowy.

Wyślemy szybko pojazd ciśnieniowy z obsługą oraz wszystkimi niezbędnymi narzędziami i sprzętem.